Haber

Bakan Kurum: ‘Yüzyılın Rallisi’ için artık saatler kaldı!

Bakan Kurum, Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nde yapılacak. “Yüzyılın Rallisi”Bunun öncesinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve beraberindeki heyet ile bölgede son kontrolleri yaparak açıklamalarda bulundu.

Bakan Kurum’dan yapılan açıklamada, 16 milyon İstanbullu ile el ele, yarın Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nde yapılacak Büyük İstanbul Buluşması’nda da Türkiye Yüzyılı’nın işaret fişeğinin yakılacağını, Büyük İstanbul Buluşması yarın saat 16.00’da Atatürk Havalimanı Millet Bahçesinde yapılacak. vatandaşları da davet etmedi.

Bakan Kurum, geçen yıl bu zamanlar Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nin ortasına milyonlarca kişinin geldiğini ve ilk fidanları toprakla buluşturduğunu hatırlattı. Bakan Kurum, “O zaman bugünkü muhalefet yine ‘binalar yaparak rant açacaksınız, bu bölgeyi parsel parsel yurt dışındaki tüm ülkelere satacaksınız’ diyecektir. Ama dedik ki: Ağaç dikeceğiz. Fethin simgesi olarak 145 bin 300 ağaç dikeceğiz. Fetih’in 570. Yıldönümünde Atatürk Millet Bahçemizi milletimize armağan edeceğiz. heves. Yarın Atatürk Havalimanı Millet Bahçemizin ilk etabını milletimizle buluşturuyoruz, kardeşlerimizle, gençlerimizle buluşturuyoruz. Burada vakit geçirecekler.”açıklamalarda bulundu.

“KILIÇDAROĞLU BAKIRKÖY’DE KAHVESİNİ YUTTUĞUNDA MİLLETİMİZ, DEVLETİMİZ, BAYRAĞIMIZ, EZANIMIZ bu emeği verdi”

Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nin çok değerli bir yer olduğunun altını çizen Bakan Kurum, şunları söyledi: “Burası çok anlamlı bir yer. Ana muhalefet lideri Kılıçdaroğlu, 15 Temmuz’da Bakırköy’de kahvesini yudumlarken, milletimiz tankların önünde büyük çaba sarf ederken, burada limandan tankların önünden kaçarken, milletimiz; Devletimiz için, bayrağımız için, ezanımız için bu emeği verdi. Değeri için kanını, değeri için canını verdi. Burada milletimiz Cumhurbaşkanımıza sahip çıktı. O gün şehitler vererek devletimiz için, ülkemiz için, geleceğimiz için emek verdiğimiz alandır.”söz konusu.

“BÜYÜK KEYİF, FATİH’İN ZEMİNLERİ YARIN 7 MAYIS İSTANBUL’DA TARİH YAZACAK”

Bakan Kurum, Türkiye Yüzyılının Atatürk Havalimanı Millet Bahçesinde başlayacağına işaret ederek, “Burası çok değerli. Ülkemizin ilk havalimanıdır. İlk havalimanı olmaya devam edecek. Orada çiçeklerle, böceklerle, koku bahçeleriyle bezenmiş Atatürk Havalimanı, Millet Bahçemizde Türkiye’nin Asrını başlatacak.” 14 Mayıs’ta zaferimizi 7 Mayıs’ta tüm Türkiye’ye, tüm dünyaya ilan edeceğimiz yerdir.Fatih’in torunları yarın 7 Mayıs’ta İstanbul’da büyük bir heyecanla tarih yazacak. buraya geleceğiz ve Türk Yüzyılını başlatacağız.”dedi.

“HERKESİN İSTANBUL’U İÇİN, TÜRKİYE’NİN YÜZYILI İÇİN İSTANBUL YÜZYIL TOPLANTISINA GİDİN”

Bakan Kurum, Asrın Buluşması’na saatler kaldığını belirterek, “Önderimiz, Cumhurbaşkanımız Büyük İstanbul Buluşması, yüzyılın en büyük buluşması İstanbul ile tarihi yeniden yazmaya hazır mısınız? İstanbullu 16 milyon kardeşimi yarın saat 16.00’da Atatürk Havalimanı Millet Bahçesinde yapılacak Büyük İstanbul Buluşması’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmeye davet ediyorum. Herkesin İstanbul’u için, Türkiye’nin Yüzyılı için İstanbul Yüzyıl Rallisi’ne gidelim.”dedi.

haberbogazkale.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu