Haber

Başkan Kocaman ve ekibi Hatay’da

AK Parti Genel Merkez’in yaptığı atamanın ardından Kartepe Belediye Başkanı Av. M.Mustafa Kocaman ve ekibi Hatay’a ulaştı. Hatay’a ulaşan Başkan Kocaman ve belediye ekibi vakit kaybetmeden çalışmalara başladı.

AK Parti Genel Merkez Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın ve 11 ilçe belediye başkanı afet bölgelerine atandı.

95 PERSONEL VE ​​37 ARAÇ

Kartepe Belediye Başkanı Av. M.Mustafa Kocaman’a, Başkan Yardımcıları Mehmet Yaman ve Murat Balaban’ın eşlik ettiği toplam 95 işçi ve 37 araç (60 belediye personeli, 35 sivil operatör, 11 kazıcı, 3 jcb, 1 cenaze aracı, 1 çöp kamyonu, 2 damperli kamyon, Kartepeli iş adamlarının gönderdiği 2 kamyonet, 1 seyyar tuvalet, 2 kamyonet, iş makinesi, 11 ekskavatör, 11 lowbet, 2 kamyon, 4 bekolu yükleyici, 5 4×4 öncü araç ve operatörleri) dün gece Hatay’a geldi.

SAHA DIŞI

Hatay’a ulaşan Kartepe Belediye Başkanı Av. M.Mustafa Kocaman ve ekibi vakit kaybetmeden çalışmalara başladı. Hatay İl AFAD Uyum Merkezi’nde yetkililerle görüşerek en verimli şekilde çalışılması için istişarelerde bulunan Önder Kocaman ve grubu, görüşmelerin ardından sahaya çıktı.

DAHA ÇOK HİZMET VERİLMESİ İÇİN

Hatay’daki arama kurtarma çalışmalarına da destek verecek olan Kartepe Belediye Başkanı Av. M.Mustafa Kocaman ve ekibi, çöp toplamadan temel ihtiyaçların karşılanmasına, yemek dağıtımından cenaze hizmetlerine kadar temel yerel belediye hizmetlerinde de aktif rol alacak.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu