Haber

CHP danışma kurulu Edirne Keşan’da toplandı

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) –CHP Keşan İlçe Başkanlığı Başvuru Komisyonu Selim Sesler Konferans Salonu’nda toplandı.

Toplantıya CHP Edirne İl Başkan Yardımcısı Reyhan Hoş ve İl İdare Meclisi Üyeleri, CHP Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır, İlçe İdare Meclisi Üyeleri, CHP Edirne Milletvekili Ahmet Baran Yazgan, Beğendik Belediye Başkanı Muhammet Örnek ve partililer katıldı.

Yoğun katılımla gerçekleşen Danışma Meclisi Toplantısında Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından CHP Keşan İlçe İdare Meclisi üyesi Çiğdem Çeliktuğ Öztürk’ün açılış konuşmasını, CHP Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır yaptı. bölümü basına açıktır.

İlçe Başkanı Çakır, konuşmasının sonunda Ahmet Arif’in Anadolu şiirini okudu. Çakır, partinin tüm üyelerine davet yaptıklarını belirterek, “Birlikte mücadele edelim dedik. İl ve ilçe kongrelerimiz öncesinde delege listelerini hazırlayıp yönetim kurulumuz oluştururken bu oluşumun tüm kesimlerini dahil etmeye çalıştım. . Şu ana kadar hiç bir araya gelmemiş, hiç birlikte çalışmamış insanlar var.” 104 kişilik il heyetini hazırlarken ne dersem yapacak 104 askeri değil, yıllarca bu partiye emek vermiş, hizmet etmiş ilçe başkanlarımızı, belediye başkanlarımızı, il genel meclis üyelerimizi, belde büyüklerimizi ve yerel liderlerimizi bir araya getirdim. Parti fark etmeksizin partimizin her kademesinde. “Ben değerli parti çalışanlarımızı tercih ettim. Yıllardır dağınık olan Keşan ilçe teşkilatının toparlanmaya hazır olduğu mesajını vermek istedim. Çünkü kendi içimizdeki kısır çatışmalardan çok daha önemli konularımızın olduğunun farkındaydım. “dedi.

Genel duruma ilişkin detaylı açıklama ve değerlendirmelerde bulunan Çakır’ın konuşmasının ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.

Üyeler toplantının verimli geçtiğini belirtirken, toplantı sonunda yeni parti üyelerine rozetleri verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
cevizli evden eve nakliyat
beşiktaş eşya depolama
Başa dön tuşu