Haber

CHP Karşıyaka’dan 5 Bini Aşkın Konuta Çıkarma

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karşıyaka İlçe Başkanlığı, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanı adayı olmasının ardından seçimin startını verdi.

İlçede 25 mahallede 5 bini aşkın hane ve mesken kadınını anlamlı bir günde ziyaret eden partililer, CHP’nin politikalarını anlatan broşürler dağıttı. Hanımlara saksı çiçekleri de takdim eden partililer, gördükleri sıcak ilgiden dolayı teşekkür ettiler. CHP’nin iktidara gelmesi için konut kadınlarından takviye istendi. Kadın sorunlarının CHP iktidarı altında çözüleceği belirtildi. Kendilerine yapılan bilgilendirme çalışmasından memnun kaldıklarını ifade eden hanımlar, kendilerine çiçek için de teşekkür etti. Diğer taraftan; partililer de Karşıyaka Çarşı’daki kadın esnafı ziyaret ederek karanfil dağıttı.

“DAHA YOĞUN ÇALIŞACAĞIZ”

Konuyla ilgili açıklama yapan CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Rafet Yacan, CHP teşkilatlarının seçim odaklı çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kıçdaroğlu olarak birlik ve beraberliği yaşatacağız. Bu ülkenin geleceği adına bu bedelleri savunmaya özen göstereceğiz. CHP teşkilatları aslında seçim odaklı çalışmalarını sürdürüyordu, bundan sonra tüm mahallelerimizde daha şiddetli bir biçimde sahada olacağız. Seçim sonuçlarını hep birlikte zevkle takip edeceğimiz ve kutlayacağımız o günü sabırsızlıkla bekliyoruz. Türkiye’nin aydınlık yüzü Karşıyaka’nın duyarlı ve aydın vatandaşlarına güveniyoruz. Daha önceki seçimlerde olduğu gibi bu tarihi seçimde de en iyi sonucu almayı hedefliyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu