Haber

Demircioğlu: “Cami bizim, cemevi bizim”

MHP Erzurum Milletvekili adayı Sinan Demircioğlu, seçim çalışmalarını Palandöken ilçesinde sürdürdü.

MHP milletvekili adayı Ömer Haluk Pirimoğlu, Hz. İmam Hüseyin Erzurum Cemevi’ni ziyaret eden Sinan Demircioğlu’na, İl Başkan Yardımcıları Kürşat Karahan, Haktan Genç, Haktan Bayrakçı ve Palandöken İlçe Başkanı Abdullah Karaoğlu eşlik etti. Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda gönüllerin bir araya geldiği Cemevi Lideri Ertürk Karaman ve Sinan Demircioğlu, pahalı açıklamalarda bulundu.

Sinan Demircioğlu, “Cami ve cemevi bizim, hepimiz Müslümanız. Kerbela ortak acımız, Hz. Ali manevi büyüğümüzdür. Cemevi hayatımızın vazgeçilmez bir gerçeğidir” dedi. Bu kardeşliği bozamayacaklar” dedi.

Sinan Demircioğlu, milletin milli ve manevi değerlerini yok etmeyi planlayanların 14 Mayıs’ta önlerini açmaya çalışacaklarını kaydeden Sinan Demircioğlu, bu oyunu bozmanın, milliyet ve kutsallığı garanti altına almanın yolunun Cumhur İttifakı ile mümkün olduğunu söyledi. . Bunun için canların desteğini isteyen Sinan Demircioğlu, “Aynı ağacın dalları, aynı pınarın ırmaklarıyız. Hiçbir zaman ayrılmadık, ayrılmayacağız. Tutacağımız çizgiyi biz belirlemeliyiz.” 14 Mayıs ülkemizin barış ve istikrarı için çok yerindedir” dedi. Demircioğlu ve beraberindeki heyet, Hz. İmam Hüseyin, Erzurum Cemevi’nde kendilerine gösterilen sıcak ilgiden dolayı Başkan Ertürk Karaman’a teşekkür etti. – ERZURUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu