Haber

Galatasaray Başkanı Özbek’ten Cristiano Ronaldo Açıklaması

Galatasaray Lideri Dursun Özbek, Manchester United ile yolları ayrılan Cristiano Ronaldo’yla ilgili açıklamalarda bulundu.

Sarı-Kırmızılı taraftarlar Ronaldo’nun toplumsal medya hesaplarını “Come to Galatasaray” bildirileriyle doldurdu

Premier Lig takımı Manchester United, 22 Kasım’da Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo’nun sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildiğini duyurmuştu. Galatasaraylı taraftarlar, bu ayrılık sonrası toplumsal medya üzerinden idareye Portekizli yıldızın transfer edilmesi tarafında bildiriler göndermişti. 37 yaşındaki futbolcunun, toplumsal medya hesaplarını ‘Come to Galatasaray’ bildirileriyle dolduran sarı-kırmızılı taraftarlardan birinin paylaşımını beğendiğinin sav edildiği ekran imgesi tekrar toplumsal medyada gündem olmuştu.

“Şu anda ilgili arkadaşlarımızla da konuşuyorum. Ronaldo planlarımız içinde yok”

Galatasaray Üniversitesinin kuruluşunun 30. yıl dönümü için üniversite yerleşkesinde düzenlenen bir aktifliğe katılan lider Dursun Özbek hususla ilgili açıklamada bulundu. Taraftarın toplumsal medya üzerinden yaptığı Ronaldo daveti kendisine sorulan Özbek. ‘Şu anda ilgili arkadaşlarımızla da konuşuyorum. Ronaldo planlarımız içinde yok.‘ tabirlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu