Haber

HDI Sigorta Hentbol Türkiye Kupası’na sponsor

İSTANBUL (İGFA) – İmza merasimi; Türkiye Hentbol Federasyonu Lideri Uğur Kılıç, HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, THF İdare Konseyi Üyeleri, HDI Sigorta yöneticileri ve medya mensuplarının iştirakiyle HDI Sigorta Genel Müdürlük Binası’nda gerçekleştirildi.

Taraflar ortasında imzalanan muahedeye nazaran 2022 – 2023 yılı spor döneminde kupa tertiplerinin ismi ‘‘HDI Sigorta Kadınlar Hentbol Türkiye Kupası’’ ve ‘‘HDI Sigorta Erkekler Hentbol Türkiye Kupası’’ olarak anılacak.

Türkiye Hentbol Federasyonu Lideri Uğur Kılıç, “HDI Sigorta, bedelli katkılarıyla geçtiğimiz dönem Erkekler Türkiye Kupası Dörtlü Final’in isim sponsoru olmuştu. Karşılıklı iki kurum da bu birliktelikten mutlu kaldı. Sayın Genel Müdür Ceyhan Hancıoğlu ile yaptığımız görüşmelerde bu hoş iş birliğinin kapsamının genişletilmesi kararını aldık. Artık HDI Sigorta hem bayanlar hem de erkeklerde Türkiye Kupası’nın isim sponsoru oldu. Sayın Ceyhan Hancıoğlu ve HDI ailesine teşekkür eder, bu mutabakatın hentbol ailesi ve HDI Sigorta için güzel olmasını dilerim.” biçiminde konuştu.

HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu da yaptığı konuşmada, “HDI Sigorta olarak Türk spor ve atletinin yanında yer almaktan, gayretlerine ortak olmaktan ve tekrar muvaffakiyetlerini birlikte karşılamaktan büyük keyif alıyoruz. Türkiye Hentbol Federasyonu ile geçtiğimiz dönem da başarılı bir iş birliğine imza atmıştık. Bugün muahede kapsamımızı biraz daha geliştirerek hem Bayan hem de Erkek kategorisinde Türkiye Kupası’na ismimizi veriyoruz. Liderimiz Uğur Beyefendi nezdinde Türkiye Hentbol Federasyonu’na bizlere olan inançları için teşekkür ediyor, HDI Sigorta Türkiye Kupası için gayret edecek tüm gruplarımıza muvaffakiyetler diliyoruz.” dedi.

Bayanlar Türkiye Kupası, 16 Aralık ve 20 Aralık 2022 tarihlerindeki birinci çeşit maçları ile başlayacak ve 22-25 Şubat 2023 tarihleri ortasında Bolu’da düzenlenecek olan Sekizli Final ile son bulacak. Erkeklerde ise gayret 7/8 Aralık ve 12/13 Aralık tarihindeki birinci tıp maçları ile başlayacak ve 10-13 Mayıs 2023 tarihleri ortasında Konya’da yapılacak olan Sekizli Final ile sona erecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu