Haber

Kayseri Büyükşehir’den Zafer Kupası

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’de milli manevi değerlerin özellikle genç kuşaklara aşılanması ve spora teşvik amacıyla hareket eden Memduh Büyükkılıç idaresindeki Önder Dr. Kayseri Büyükşehir Belediyesi, ödüllü Victory Cup Voleybol Turnuvası’na kayıt yaptırmaya başladı, 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle 15-29 Ağustos 2023 tarihleri ​​arasında gerçekleşecek.

ZAFER BAYRAMI SPORLA TAÇLANACAK

30 Ağustos, 30 Ağustos 1922’de Dumlupınar’da zaferle sonuçlanan Büyük Taarruz’un ve düşman askerlerinin ülkeyi terk etmesinin anısına, Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde her yıl 30 Ağustos’ta kutlanan resmi ve milli bayram. , Ülke topraklarında Türk egemenliği sağlandı. Zafer Bayramı, Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından sporla taçlandırılıyor.

YARIŞMACILARA TOPLAM 24 BİN TL ÖDÜL

Ödüllü olarak düzenlenecek 30 Ağustos Victory Cup Voleybol Turnuvasında ‘bayanlar’ ve ‘erkekler’ kategorilerinde 1. olana 6 bin TL, 2. olana 4 bin TL olmak üzere toplam 24 bin TL dağıtılacak. 3. olana 2 bin TL.

TAKIMINI OLUŞTUR, TURNUVADA YERİNİ AL VE BU HEYECANINA KATIL

‘Takımını oluştur, turnuvada yerini al ve bu heyecana ortak ol’ sloganıyla Büyükşehir Belediyesi’nin Erenköy Mahallesi’ndeki Kapalı Spor Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan 30 Ağustos Zafer Bayramı Voleybol Turnuvası hakkında detaylı bilgi, katılım ücretsizdir 0 (549) 696 00 38 numaralı telefondan alınabilir.

kamanhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
cevizli evden eve nakliyat
beşiktaş eşya depolama
Başa dön tuşu