Haber

Eşi güzellik yarışmasında ikinci oldu, sahneye çıktı ve tacı attı

Brezilya’da düzenlenen “Miss Gay Mato Grosso” adlı LGBTİ+ güzellik yarışmasında eşi ikinci olan bir kişi, sonuca tepki göstererek tören sırasında sahneyi bastı. Tacı yere atan eş, ikinci sırayı Nathally Becker aldı ve sahneden ayrıldı.

Globo haber sitesinin haberine göre Cuiaba şehrini temsilen Nathally Becker ve Varzea’yı temsilen Emannuelly Belini birincilik tacı için son ikiye kaldı. İki isim sahnede sonuçların açıklanmasını beklerken yarışmada birincinin Belini olduğu açıklandı. Taç Belini’nin kafasına takılmak üzereyken, Becker’in karısı sahneyi koşarak geçti, tacı kaptı ve yere fırlattı. Becker’in eşi, Becker’ı alıp sahneden ayrıldı.

‘GEREKLİ YASAL TEDBİRLER ALINACAK’

Konuyla ilgili açıklama yapan yarış koordinatörü Malone Haenisch, “Sonucun adil olmadığını düşündü ve tüm bu sıkıntı ve hasara neden oldu. İkinci olan Cuiaba güzelinin eşinin etabı işgal edip agresif bir şekilde tacı parçalaması olayını şiddetle kınıyoruz. güzellik kraliçesini taçlandırmak üzereyken.”

Haenisch, “Güzellik yarışması jürisinin seçimini onaylıyoruz ve güzellik kraliçesi ile Becker’in duygularını paylaşıyoruz çünkü üçüncü şahısların çılgın davranışlarından o sorumlu değil.” Haenisch, olayla ilgili ‘gerekli yasal önlemlerin’ alınacağını da söyledi. (DIŞ HABERLER)

iskilipajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu